Zostań naszym reporterem!

Każdy z Was może zostać reporterem, dziennikarzem! Redakcja ploteczek jest otwarta na współpracę  każdym, kto ma otwarte oczy, zdolność uważnego obserwowania , pisania o ciekawych wydażeniach w ciekawy sposób .

Chętnie podejmiemy współpracę z wolnymi strzelcami , amatorami , firmami . Wystarczy, że masz aparat fotograficzny, kamerę  lub zdolności dziennikarskie.

Czego oczekujemy?

1.  materiałów o tematyce: "celebrities", obyczajowa, skandale, romanse, sport, moto,  plotki oraz kontrowersje wokół biznesu i polityki.
2.  ciekawych zdjęć znanych ludzi.
3.  informacji z Twojego otoczenia (wójt bierze łapówki? burmistrz molestuje sekretarkę? nie ma tematów błahych, zajmiemy się każdym)

Informacje można przesyłać na adres: redakcja@ploteczki.pl lub przez formularz kontaktowy

Co proponujemy?

1.    informacje lokalne, przesyłane za pomocą formularza kontaktowego to forum, które oddajemy w Wasze ręce. Tu każdy może się poskarżyć, napisać, co mu się nie podoba w swoim mieście i jak to zmienić. Redakcja nie ingeruje w materiały, umieszczane tą drogą oraz nie ponosi za nie odpowiedzialności.
2.    stawki za informacje i zdjęcia o zasięgu ogólnokrajowym, przesłane na adres redakcja@ploteczki.pl będą ustalane indywidualnie, w zależności od wagi informacji.

Współpraca z agencjami PR

Nawiążemy współpracę z agencjami PR chcącymi nagłośnić wydarzenia oraz działania
klientów, których otaczają opieką. Możliwe są dowolne formy współpracy PR, wszystko zależy od Państwa i naszej wyobraźni. Kontakt: redakcja@ploteczki.pl


Zaproszenia na eventy, koncerty, uroczystości, spektakle, premiery, prosimy wysyłać na adres:

EPOX Sp. z o.o.
ul.Marszałkowska 84/92
00-514 Warszawa

Lub na
redakcja@ploteczki.pl

Dziękujemy

ZAREJESTRU SIĘ

Akceptuję warunki regulaminu
Tak, chiałbym otrzymywać biuletyn z nowościami PLOTECZKI.pl

Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się tutaj

Komentarze:

Nie ma jeszcze komentarza, badź pierwszy


POŁACZ SIĘ Z NAMI